Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej do naszego gabinetu w Krakowie. Historycznie – Medycyna estetyczna narodziła się już w starożytności, z jej dobrodziejstw korzystali starożytni Egipcjanie, Rzymianie i Grecy. Choć na przestrzeni lat zmieniały się metody, cel pozostał ten sam – poprawa wyglądu zewnętrznego. Wraz z rozwojem techniki udoskonalano sposoby poprawiania drobnych niedoskonałości, które niejednokrotnie spędzają ludziom sen z powiek. Dzięki temu większość drobiazgów, które nas irytują w naszym wyglądzie, można poprawić zabiegami, które są coraz popularniejsze i dostępne cenowo.

Medycyna estetyczna nie powinna być mylona z chirurgią plastyczną. Jest ona o wiele mniej inwazyjna, koncentruje się na dokonywaniu zabiegów, które nieznacznie ingerują w wygląd i mogą być wykonane w salonie kosmetycznym (którego pracownicy mają uprawnienia do wykonywania tego typu zabiegów!) bez konieczności pobytu w szpitalu, w przeciwieństwie do operacji. Zajmuje się głównie przeciwdziałaniem starzeniu się skóry, a także korygowaniem defektów, które pojawiły się z czasem – zmarszczki, nieregularny owal twarzy, przebarwienia i tym podobne.

Nasz salon masażu i urody w Krakowie posiada uprawienia do wykonywania wszelkiej maści zabiegów medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do spotkania w salonie.

 

Dr Krzysztof Gębczyński

 

Zapraszamy na konsultacje do dr Krzysztofa Gębczyńskiego.

 

Kilka słów o mnie:

 

Ukończyłem studia na kierunku lekarsko – dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie dalej pracuję jako asystent naukowo – dydaktyczny w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją.

 

Jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Cały czas poszerzam swoje kwalifikacje i wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach w Polsce jak i za granicą (m.in. w Londynie i  Nowym Jorku).

 

Medycyna estetyczna łączy moje pasje: medycynę, stomatologię i sztukę. W swojej codziennej praktyce dbam o naturalny efekt zabiegów i holistyczne podejście do pacjenta.

 

 

Medycyna estetyczna – cennik:

Konsultacja lekarska 100 PLN  (jeśli pacjent decyduje się na zabieg w dniu konsultacji, wtedy jest bezpłatna) 

Botox

Toksyna botulinowa AZZALURE – Wygładzenie zmarszczek 

(np. lwia zmarszczka, kurze łapki, czoło): 

1 obszar: 500 PLN

2 obszary: 800 PLN

3 obszary:1000 PLN

Mięsień żwacz: od 1000 PLN

Nadpotliwość pachy: od 1300 PLN

Nadpotliwość stopy: od 1800 PLN

Leczenie migreny toksyną botulinową: od 1200 PLN

Kwas hialuronowy (Stylage)

Wypełnianie drobnych zmarszczek:   od 900 PLN /ml

Wypełnianie ust: od 1000 PLN

Modelowanie owalu twarzy (modelowanie kości policzkowych, dolina łez, bruzdy nosowo – wargowe, marionetki i inne): od 1200 PLN

Niechirurgiczna korekta kształtu nosa:  od 1200 PLN

Mezoterapia igłowa:

Mezoterapia igłowa: od 300 PLN

Nici hialuronowe:

Single: 100 PLN

Tornado: 200 PLN

Lifting: 400 PLN

Skinbooster:

Hydro: 600 PLN

Hydromax: 700 PLN