Zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej do naszego gabinetu w Krakowie. Historycznie – Medycyna estetyczna narodziła się już w starożytności, z jej dobrodziejstw korzystali starożytni Egipcjanie, Rzymianie i Grecy. Choć na przestrzeni lat zmieniały się metody, cel pozostał ten sam – poprawa wyglądu zewnętrznego. Wraz z rozwojem techniki udoskonalano sposoby poprawiania drobnych niedoskonałości, które niejednokrotnie spędzają ludziom sen z powiek. Dzięki temu większość drobiazgów, które nas irytują w naszym wyglądzie, można poprawić zabiegami, które są coraz popularniejsze i dostępne cenowo. Zaliczają się do nich między innymi:

  • Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej – wstrzykiwanie toksyny pozwala łagodzić rysy twarzy, zmniejszać nadpotliwość skóry, a także leczyć migreny
  • Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – pomaga niwelować zmarszczki, modeluje owal twarzy, koryguje kształt nosa, kości policzkowych itp.
  • Mezoterapia igłowa – poprawia kondycję i nawilżenie skóry, likwiduje worki pod oczami, wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu.

Medycyna estetyczna nie powinna być mylona z chirurgią plastyczną. Jest ona o wiele mniej inwazyjna, koncentruje się na dokonywaniu zabiegów, które nieznacznie ingerują w wygląd i mogą być wykonane w salonie kosmetycznym (którego pracownicy mają uprawnienia do wykonywania tego typu zabiegów!) bez konieczności pobytu w szpitalu, w przeciwieństwie do operacji. Zajmuje się głównie przeciwdziałaniem starzeniu się skóry, a także korygowaniem defektów, które pojawiły się z czasem – zmarszczki, nieregularny owal twarzy, przebarwienia i tym podobne.

Nasz salon masażu i urody w Krakowie posiada uprawienia do wykonywania wszelkiej maści zabiegów medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do spotkania w salonie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi na wszelkie partie ciała, w tym między innymi zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego, czy mezoterapii igłowej.

Nazwa

Cena

Konsultacja bez zabiegu(jeśli pacjent decyduje się na zabieg w dniu konsultacji, wtedy jest bezpłatna) 100 PLN
Toksyna botulinowa 30 PLN jednostka(Botox, Bocuture, Azzalure)
Lwia zmarszczka od 460 PLN
Zmarszczki poprzeczne czoła od 360 PLN
Kurze łapki od 360 PLN
Zmarszczki królicze 300 PLN
Nadpotliwość pachy od 1300 PLN
Nadpotliwość stopy 1800 PLN
Nadpotliwość dłonie 1800 PLN
Leczenie bruksizmu od 600 PLN
Łagodzenie owalu twarzy od 600 PLN
Leczenie migreny toksyną botulinową od 1200 PLN
Uniesienie koniuszka nosa toksyną botulinową 150 PLN

Kwas hialuronowy (preparaty: Teosyal, Stylage, Juvederm, Perfectha)

Cena

Wypełnianie drobnych zmarszczek od 1000 PLN
Wypełnianie ust 1200 PLN (1ml)
Modelowanie owalu twarzy (modelowanie kości policzkowych, dolina łez, bruzdy nosowo – wargowe, marionetki i inne) od 1200 PLN (1ml)
Niechirurgiczna korekta kształtu nosa od 1500 PLN
Miękki lifting kwasem hialuronowym Perfectha subscin 1100 PLN (1ml) | Perfectha subscin 3000 PLN (3ml)

Mezoterpia igłowa

Cena

Teosyal Redensity I, Stylage hydro 700 PLN (1ml)
Mezoterapia igłowa – rewitalizacja skóry (Cytocare) od 300 PLN
Terapia przeciw wypadaniu włosów od 300 PLN
Leczenie rozstępów od 400 PLN
Rozjaśnianie przebarwień od 400 PLN