Medycyna estetyczna narodziła się już w starożytności, z jej dobrodziejstw korzystali starożytni Egipcjanie, Rzymianie i Grecy. Choć na przestrzeni lat zmieniały się metody, cel pozostał ten sam – poprawa wyglądu zewnętrznego. Wraz z rozwojem techniki udoskonalano sposoby poprawiania drobnych niedoskonałości, które niejednokrotnie spędzają ludziom sen z powiek. Dzięki temu większość drobiazgów, które nas irytują w naszym wyglądzie, można poprawić zabiegami, które są coraz popularniejsze i dostępne cenowo. Zaliczają się do nich między innymi:

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej – wstrzykiwanie toksyny pozwala łagodzić rysy twarzy, zmniejszać nadpotliwość skóry, a także leczyć migreny
Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – pomaga niwelować zmarszczki, modeluje owal twarzy, koryguje kształt nosa, kości policzkowych itp.
Mezoterapia igłowa – poprawia kondycję i nawilżenie skóry, likwiduje worki pod oczami, wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu
Medycyna estetyczna nie powinna być mylona z chirurgią plastyczną. Jest ona o wiele mniej inwazyjna, koncentruje się na dokonywaniu zabiegów, które nieznacznie ingerują w wygląd i mogą być wykonane w salonie kosmetycznym (którego pracownicy mają uprawnienia do wykonywania tego typu zabiegów!) bez konieczności pobytu w szpitalu, w przeciwieństwie do operacji. Zajmuje się głównie przeciwdziałaniem starzeniu się skóry, a także korygowaniem defektów, które pojawiły się z czasem – zmarszczki, nieregularny owal twarzy, przebarwienia i tym podobne.

Nasz salon MAGIA DAY SPA w Krakowie posiada uprawienia do wykonywania wszelkiej maści zabiegów medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do spotkania w salonie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi na wszelkie partie ciała, w tym między innymi zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego, czy mezoterapii igłowej.

Nazwa

Cena

Konsultacja bez zabiegu(jeśli pacjent decyduje się na zabieg w dniu konsultacji, wtedy jest bezpłatna)100 PLN
Toksyna botulinowa30 PLN jednostka(Botox, Bocuture, Azzalure)
Lwia zmarszczkaod 460 PLN
Zmarszczki poprzeczne czołaod 360 PLN
Kurze łapkiod 360 PLN
Zmarszczki królicze300 PLN
Nadpotliwość pachyod 1300 PLN
Nadpotliwość stopy1800 PLN
Nadpotliwość dłonie1800 PLN
Leczenie bruksizmuod 600 PLN
Łagodzenie owalu twarzyod 600 PLN
Leczenie migreny toksyną botulinowąod 1200 PLN
Uniesienie koniuszka nosa toksyną botulinową150 PLN

Kwas hialuronowy (preparaty: Teosyal, Stylage, Juvederm, Perfectha)

Cena

Wypełnianie drobnych zmarszczekod 1000 PLN
Wypełnianie ust1200 PLN (1ml)
Modelowanie owalu twarzy (modelowanie kości policzkowych, dolina łez, bruzdy nosowo – wargowe, marionetki i inne)od 1200 PLN (1ml)
Niechirurgiczna korekta kształtu nosaod 1500 PLN
Miękki lifting kwasem hialuronowymPerfectha subscin 1100 PLN (1ml) | Perfectha subscin 3000 PLN (3ml)

Mezoterpia igłowa

Cena

Teosyal Redensity I, Stylage hydro700 PLN (1ml)
Mezoterapia igłowa – rewitalizacja skóry (Cytocare)od 300 PLN
Terapia przeciw wypadaniu włosówod 300 PLN
Leczenie rozstępówod 400 PLN
Rozjaśnianie przebarwieńod 400 PLN