Grupowe

Gabriela-Zielińska

Gabriela Zielińska - Kosmetolog - Manager

Absolwentka Małopolskiej Wyższej szkoły im. J. Dietla w Krakowie na kierunku Kosmetologia ze specjalizacją „kosmetyka profesjonalna z fizykoterapią i masażem”. W czasie kilkuletniego zdobywania doświadczenia, ukończyła liczne kursy wciąż doskonaląc się w swoim zawodzie. Gabrysia jest osobą niezwykle miłą i uprzejmą, a co najważniejsze bardzo profesjonalną przez co liczba jej stałych klientów stale rośnie. Chętnie wykorzystuje każdą sytuację, by poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Dodatkowo wielką radość sprawia jej poznawanie wszelkich nowinek kosmetycznych, dzięki czemu zawsze będzie służyć dobrą radą i odpowie na każde pytanie naszych gości.

Kamila-Kowalska

Kamila Kowalska - Fizjoterapeutka

Absolwentka krakowskiej uczelni AWF na wydziale Rehabilitacji Ruchowej, absolwentka Szkoły Masażu Leczniczego. Ukończyła kurs masażu relaksacyjnego, LOMI LOMI oraz szkolenie z zakresu masażu antycellulitowego, masażu bańką chińską, gorącymi kamieniami i stemplami ziołowymi. W Magia Day Spa wykonuje masaż, zabiegi na ciało oraz rytuały. Dobroczynne działanie masażu na organizm człowieka sprawia, że praca w Magia Day Spa dostarcza jej wiele satysfakcji i radości.

Klaudia-Mazur

Klaudia Mazur - Kosmetyczka / masażystka

Klaudia wykonuje wszystkie zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dłonie i stopy jak również masaże ciała i twarzy. Jest naszą specjalistką od paznokci. Jej zainteresowanie zabiegami manicure i pedicure rozpoczęło się już w liceum więc dziś jest już ekspertem. Jej pasją jest stylizacja i zdobienie paznokci, głównie metodą hybrydową, ale także klasyczną. Sama nazywa siebie” hybrydoholiczką” :). Ciągle uczy się nowych metod i dokształca się w zakresie kosmetyki ciała i twarzy. Jeśli od kosmetyczki oczekujesz wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w pracę z klientem zapraszamy na spotkanie z Klaudią.

Małgorzata-Binda

Małgorzata Binda - Kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia. Ukończyła wiele kursów w tym stylizacji paznokci. Kosmetologia od zawsze była jej pasją, dlatego w Magia Day Spa spełnia swoje marzenia i realizuje cele. Od początku edukacji na kosmetologii wiele uwagi poświęcała technikom relaksacyjnym, które aktualnie wykorzystuje podczas wykonywania zabiegów na ciało oraz twarz.